Hakkımızda

Orhan Otomotiv

Otomatik Şanzıman Yedek Parçaları

Otomotiv yedek parça sektörüne 1965 senesinde başlayan Orhan Otomotiv, Amerikan araçlarının yedek parçaları üzerine faaliyet sürdürmekteydi. Doksanlı yılların sonuna doğru Türkiye’ de Amerikan arabalarının tercih edilmemesi üzerine otomotiv sektöründe uzmanlaşacağı bölüm olan, Otomatik Şanzıman yedek parça satışına başlayan kurucumuz Orhan Acar, güler yüzlü kişiliği ve yılların birikimi ile yeni müşteri kitlesi oluşturmaya başlar. 

Orhan Bey tecrübelerini oğlu Onur Acar’a da aktarması ile birlikte aile şirketi haline gelen Orhan Otomotiv, böylece büyüme yolunda ilk adımlarını atmaya başladı. Orhan Bey ile geleneksel yapıyı sürdüren Orhan Otomotiv, Onur Beyin katılımı ile yurt dışına açılıp orijinal ve alternatifi olan yan sanayi ürünlerin ithalatına başladı.

Müşteri odaklı çalışan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan yönetim yaklaşımımız ile birlikte ürün gamımızıda uzmanlığımız olan Otomatik Şanzıman yedek parça üzerine sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda sürekli genişletmekteyiz.

Geniş ürün yelpazesine sahip olan Orhan Otomotiv’de araçlarınız için en uygun otomatik şanzıman yedek parçalarını bulabilirsiniz, ayrıca en avantajlı koşullarla siz müşterilerimizi ürünlerimiz ile buluşturmayı hedefliyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetini hedef alarak;

  • Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılayan,
  • Kalite yönetim şartlarına uyan,
  • Etkinliğini sürekli gözden geçirip iyileştiren ve büyüyen firma olmak.

STK TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ

Otomatik Şanzıman Beyinleri, selenoidler, filtreler, pistonlar, contalar, bilyalar, keçeler, ventiller, volant ve sensörler için orijinal otomatik şanzıman yedek parçaları için doğru yerdesiniz.

Orhan Otomotiv 2021 Her hakkı saklıdır. -1U2G. E-Ticaret Çözümleri